3-12 lipca 2015

Zjedz mnie w sieci, czyli jak zbudować wizerunek punktów kulinarnych w przestrzeni miejskiej

Data

6 lipca, godz.: 18:45-19:45

Lokalizacja: Pomorski Park Naukowo-Technologiczny Gdynia | Budynek III | Sala F/H

Miejsce:

PPNT Gdynia
Al. Zwycięstwa 96/98

Zjedz mnie w sieci, czyli jak zbudować wizerunek punktów kulinarnych w przestrzeni miejskiej.

Na mapie kulinarnej Gdyni w ostatnim roku pojawiło się wiele nowych restauracji, które nie są filiami dużych sieciówek, tylko nowymi markami, stworzonymi przez kreatywnych właścicieli. Dzięki nim przestrzeń miejska zyskała wiele ciekawych szyldów, pod którymi kryją się miejsca nie tylko z nietuzinkowym menu, ale także wystrojem i identyfikacją wizualną. 

Równolegle wśród osób korzystających z nowych technologii zauważalny jest trend fotografowania jedzenia i umieszczania zdjęć w sieci, tzw. „foodporn”. W restauracjach widać jak klienci przed spożyciem dania, fotografują je i publikują zrobione zdjęcia na przykład na Instagramie.

Wykład będzie zawierał ciekawe case studies z gdyńskiego rynku, a także przykłady konkretnych narzędzi jakie są wykorzystywane w celach promocyjnych. Hasło festiwalu W sieci zostanie wykorzystane w dwojaki sposób, jako sposoby promocji marki w Internecie (w sieci), a także jako promocja gdyńskiej sieci kulinarnej.

 

 

 

 

Prowadzący:

  • Od 7 lat pasjonuje się digital marketingiem. Uczestniczyła w wielu projektach informatycznych wdrożeń serwisów internetowych m.in. GB.pl. Występuje także na konferencjach o tematyce związanej z nowymi technologiami. Obecnie z powodzeniem rozwija firmę Beeffective, która pomaga zaistnieć firmom w nowych mediach.

    pełne bio

  • Od 6 lat jest zawodowo związana z branżą interaktywną. W swojej pracy skupia się głównie na działaniach związanych z social media marketingiem oraz mobile marketingiem. Obecnie zajmuję się budowaniem strategii obecności dla marek w mediach społecznościowych w firmie Beeffective.

    pełne bio