3-12 lipca 2015

Wyklikaj mebel ze swoim Klientem

Data

11.07.2015, godz. 15:00 − 17:00
12.07.2015, godz. 15:00 − 17:00

Lokalizacja: Pomorski Park Naukowo-Technologiczny Gdynia | Budynek IV | Prototypowania 1 - E002

ZAPISY poniżej

Miejsce:

PPNT Gdynia
Al. Zwycięstwa 96/98

Modimodi.eu zaprasza na warsztaty samoprojektowania mebli przez internet. Uczestnik na warsztatach pozna możliwości innowacyjnej aplikacji, wachlarz materiałów, ciekawe triki, zostanie wprowadzony w autorskie podejście do meblowania, a z nową wiedzą samemu zaprojektuje swój wymarzony mebel.

Modimodi.eu to wygodna aplikacja do samodzielnego projektowania i zamawiania mebli dostępna przez całą dobę w internecie, przez komputer i urządzenia mobilne. Ułatwia dostęp do nowych, nietypowych mebli, bez potrzeby szukania i oczekiwania na czas, nie zawsze solidnego, meblarza. Szeroki wachlarz dostępnych materiałów umożliwia dopasowanie do posiadanych już mebli lub stworzenie awangardowych kompozycji kolorystycznych. Zamówienia są realizowane bezpośrednio w renomowanej fabryce meblowej, co skraca czas i obniża koszty realizacji.

Stworzone podczas Warsztatów projekty wezmą udział w internetowym konkursie. Spośród uczestniczących projektów mebli zostanie wybrany jeden najpopularniejszy, jego autor otrzyma samodzielnie zaprojektowany mebel gratis (do kwoty 3000zł).

Panel wzbogacony o dyskusję na temat sposobów współpracy modimodi.eu z projektantami wnętrz, showroomami i agentami meblowymi.

 

 

Prowadzący:

  • Projektant, konsultant kreatywny, posiada ponad 14 lat doświadczenia w projektowaniu do druku i internetu. Przy wielu projektach występował jako producent interaktywny. Od 2012 roku hobbystycznie zajmuje się projektowaniem i wykonawstwem mebli z wykorzystaniem maszyn CNC. Zebrane doświadczenia internetowe i produkcyjne łączy w autorskim startupie modimodi.eu umożliwiającym samodzielne projektowanie mebli przez internet.

    pełne bio

Harmonogram warsztatów:

11 / 07
ZAPISY
12 / 07
ZAPISY