3-12 lipca 2015

SuperKrzesło

Data

10 lipca, godz.: 14:00-17:00

Lokalizacja: Terminal Designu | Plac Kaszubski | Gdynia

Zapisy:

miejsc
Konieczne zapisy!

Miejsce:

Terminal Designu
Plac Kaszubski

Zastanawialiście się, jakiej mocy nabrałby człowiek siadający na SuperKrześle? Co zrobiłby z tą mocą? Jak by ją wykorzystał? Czy na pewno do dobrych celów?

Razem z dziećmi zastanowimy się, jakie właściwości miałoby SuperKrzesło. Każdy uczestnik warsztatów wylosuje kartkę z nazwą krzesła. Może to być, np. krzesło do jadalni, biurowe lub szkolne.  Zadaniem będzie zdecydowanie, jaką super moc ma dane krzesło i opracowanie historii komiksowej o krześle i jego posiadaczu.  W ten sposób powstanie seria przygód „SuperKrzeseł" i ich drużyny. Czy wszystkie Krzesła będą bohaterami pozytywnymi? Czy znajdzie się wśród nich czarny charakter? O tym zadecydują uczestnicy warsztatów.

 

Prowadzący:

  • Mieszkają za lasami i rzekami pod Warszawą. Prowadzą dom i studio graficzne NIOSKA. Kasia odpowiada za ilustracje i artystyczny nieład, Szymon to wszystko porządkuje i układa w ramy projektowania. Sukces ich współpracy to wzajemne dopełnianie, co chcą także wykorzystać na warsztatach - Kasia umie i lubi rysować, Szymon jest wielbicielem komiksu.

    pełne bio