3-12 lipca 2015

Networking – historie osobiste

Data

9 lipca, godz.17:30
Lokalizacja: PPNT Gdynia, budynek III, Sala kinowa

Miejsce:

PPNT Gdynia
Al. Zwycięstwa 96/98

Strefa Startup Gdynia zaprasza na spotkanie ‘Networking – historie osobiste’, w trakcie którego pokażemy jak efektywnie tworzyć sieć kontaktów, czym różni się networking na różnych kontynentach i jak przestrzeń może sprzyjać budowaniu relacji.

Od kilku lat ciężko znaleźć wydarzenie, które nie miałoby wpisanej do programu ‘sesji networkingowej’. Podczas specjalnej odsłony cyklu Startup Your Weekend dokonamy wiwisekcji networkingu. Wspólnie odkryjemy jego różne oblicza. Spotkamy się z osobami, którym dzięki sieci kontaktów udało się zrealizować śmiałe pomysły biznesowe i społeczne. Spróbujemy zrozumieć, czy sieć kontaktów można zaprojektować, czy lepiej zdać się na dzieło przypadku. Zastanowimy, jak najefektywniej ją budować i jak mądrze z niej korzystać. Sprawdzimy, jaki wpływ na tworzenie sieci kontaktów ma przestrzeń. Odpowiemy także na pytanie czy na pewno warto inwestować w tworzenie sieci i czy networking nie jest przereklamowany.

Prowadzący:

 • Student na Wydziale Architektury i absolwent Budownictwa Lądowego w Gdańsku. Członek Pomorskiego Stowarzyszenia Projektantów "PoCoTo", KN BUA: Brygada Urbanistyczno- Architektoniczna i Komitetu Doradczego Instytutu Metropolitalnego. Projektant, aktywista, animator kultury, organizator i koordynator wielu wydarzeń miejskich.

  pełne bio

 • Co-founder Clicktrans.pl – największego w Polsce serwisu aukcji transportowych. Współtworzy Clicktrans.pl od 2010 a w ciągu ostatnich dwóch lat mieszkała i pracowała w 8 krajach na 4 kontynentach m.in. w Stanach Zjednoczonych, Australii, na Filipinach czy na Bali, udowadniając, że w XXI wieku można z sukcesem prowadzić firmę zdalnie.

  pełne bio

 • Od ponad 11 lat prowadzi software house DeSmart. Jest jednym z założycieli UXPin.com oraz Conventica.com. Przez wiele lat sam programował, jak również wspierał swoją wiedzą i doświadczeniem młodych programistów. Potrafi wytłumaczyć nawet najbardziej zawiłe tajniki w sposób prosty i przystępny. Pasjonat nowych technologii, maniak optymalizacji i rozwoju. Jego pierwszym komputerem był gumiak - ZX Spectrum.

  pełne bio

 • Współzałożyciel i dyrektor zarządzający agencji brandingowej ENGRAM oraz marki Pan Wizualny. Twórca kreatywnej przestrzeni wielofunkcyjnej O TU_ w Gdańsku. Koordynator inicjatywy Brandingowy.pl. Strateg oraz fan marek.

  pełne bio