3-12 lipca 2015

Sieci relacji międzyludzkich w kuchni IKEA

Data

6 lipca, godz.: 11:30-16:30

Lokalizacja: Pomorski Park Naukowo-Technologiczny Gdynia | Budynek III | Sala G

Zapisy:

miejsc
Konieczne zapisy!

Miejsce:

PPNT Gdynia
Al. Zwycięstwa 96/98

Warsztat, który da Ci szansę zastanowienia się i przyjrzenia z bliższej i dalszej perspektywy Twoje ulotne sieci relacji z innymi ludźmi, którzy Cię otaczają, rodziną, znajomymi - na co dzień i od święta, w Twoim mieście i poza miastem. Będziesz mógł pomyśleć nad jakością, celem, powodem, relacji w których jesteś.

A następnie sieci relacji międzyludzkich zainstalujemy w kuchni IKEA,  technicznie  będziemy mówić też gdzie kuchnię podłączyć do sieci, gazowej, elektrycznej, wodociągowej. Opowiemy sobie o projektowaniu kuchni IKEA – jak ustawić szafki i gdzie…i co nam to da. Co to jest trójkąt roboczy Wykonasz szkic kuchni marzeń z Twoim własnym trójkątem roboczym na nasz mini konkurs z mini nagrodami Na najbardziej kreatywny pomysł: Jak poprawić sieci relacji międzyludzkich w kuchni IKEA.

 

 

Prowadzący:

  • Specjalista od skandynawskiego designu. Trener biznesu, coach. Właściciel Firmy Inicjatywa Rozwoju. Inspiruje i wspiera w rozwoju zawodowym i prywatnym. Prowadzi Biznes i Life Coaching Szkolenia dotyczące zarządzania w organizacji Warsztaty rozwoju osobistego Organizuje eventy. Doświadczenie biznesowe: Pomorski Urząd Marszałkowski, Państwowa Straż Pożarna, ZDiZ Gdańsk, Pomarańczowa Przystań Rozwoju, Wydawnictwo BL INFO, Wyższa Szkoła Bankowa, IKEA Sp. z o. o. ,TTS Poland Sp. z o. o. , Aflofarm, SEKA S.A., Dolce Vita, Gdynia Design Days, AP Edukacja, Inkubator Przedsiębiorczości STARTER, Klub Fitness Spójnia, i inne.

    pełne bio