3-12 lipca 2015

Projekt Market

Data

3-5 lipca, godz.: 10:00-20:00 (I grupa wystawców)

11-12 lipca, godz.: 10:00-20:00 (II grupa wystawców)

Miejsce:

Terminal Designu
Plac Kaszubski

Przed nami kolejna odsłona Projekt Marketu. Oba festiwalowe weekendy to niepowtarzalna okazja, aby spotkać się z twórcami, wymienić doświadczeniami i...zrobić fajne zakupy! W tym roku podczas mini targów do nabycia między innymi: biżuteria, torby publikacje, notesy, ceramika, kafle, meble i inne. Zapraszamy do Terminalu Designu, gdzie po udanych zakupach spędzicie czas w przyjemnym wakacyjnym klimacie. A wszystko w samym centrum Gdyni!

PROJEKT MARKET pozwala każdemu poczuć siłę designu, a dla projektantów jest okazją do wymiany doświadczeń na temat wzornictwa i zaprezentowania się w oryginalnej oprawie!

PROJEKT MARKET to nie tylko gotowe produkty, to także możliwość przedstawienia projektów i prototypów, które są zapowiedzią produktu, bądź ciekawej usługi.

Wybraliśmy projekty, które odznaczają się nie tylko ciekawymi rozwiązaniami funkcjonalnymi, ale także wysokimi walorami estetycznymi i jakością wykonania. Ważnym kryterium wyboru była również różnorodność oraz pomysł na aranżację przestrzeni stoiska. Przez oba festiwalowe weekendy zaprezentuje się w sumie 20 wystawców — po 10 w każdy weekend.