3-12 lipca 2015

Pokonywanie barier – projektowanie dla sportu

Data

6 lipca, godz. 14:00-18:00

Lokalizacja: Pomorski Park Naukowo-Technologiczny Gdynia | budynek IV | F0.02

Zapisy:

miejsc
Konieczne zapisy!

Miejsce:

PPNT Gdynia
Al. Zwycięstwa 96/98

Pokonywanie własnych ograniczeń fizycznych i psychicznych, mierzenie się z siłami natury, pokonywanie kolejnych przeszkód – wszystkie te działania mogą zakończyć się sukcesem, jak i porażką.

Projektowanie dla sportu to projektowanie dla sportowców – profesjonalnych i amatorów, na które w dużej mierze składa się zadbanie o możliwe największe bezpieczeństwo człowieka.

Warsztat przeznaczony jest dla osób zainteresowanych sportem i projektowaniem, nie jest wymagane żadne doświadczenie projektowe.

Podczas warsztatu:

- pracujemy z realnym sprzętem sportowym
- działamy w zespołach, co stanowi charakterystyczny sposób pracy projektantów zajmujących się sportem
- przyglądamy się procesowi projektowemu sprzętów sportowych
- dyskutujemy
- wcielamy się w role projektanta i użytkownika
- wymieniamy się doświadczeniami i omawiać je
- na koniec, zadajemy sobie nawzajem pasjonujące „zadanie domowe”

Warsztaty realizowane są przy współpracy z markami NOBILE i SHIMA.

SHIMA marka, która od 2009 roku dba o nowe wrażenia z jazdy motocyklistów. Kolekcja składająca się z rękawic, spodni oraz butów motocyklowych tworzona jest dla osób, które szukają produktów odznaczających się wysokim bezpieczeństwem i wyjątkową ergonomią. Starannie dobrane materiały i dopracowane detale sprawiają, że każdy z produktów SHIMA to druga skóra motocyklisty.

 

Prowadzący:

  • Projektantka, specjalizuje się w projektowaniu dla sportu. Prowadząc studio projektowe We design for physical culture (www.wedesignforphysicalculture.com), współpracuje z producentami, m.in. sprzętu do kitesurfingu - Nobile oraz instytucjami związanymi ze sportem i rekreacją, m.in. Stadionem Narodowym w Warszawie, współpracuje z shpaer’ami brazylijskimi przy realizacji w pełni personalizowanych desek surfingowych.

    pełne bio