3-12 lipca 2015

Oprowadzanie po Akademii Pana Technika i mini warsztaty z Lo Fi Robot

Data

4 lipca, godz.: 11:30-12:30
5 lipca, godz.: 17:30-18:30
11 lipca, godz.: 11:30-12:30
12 lipca, godz.: 17:30-18:30

Lokalizacja: Pomorski Park Naukowo-Technologiczny Gdynia | Budynek IV | Laboratorium Innowacji Społecznych

ZAPISY poniżej

Miejsce:

PPNT Gdynia
Al. Zwycięstwa 96/98

Zapraszamy na spacer po niezwykłym domu Pana Technika w asyście adepta Akademii Pana Technika. Poznacie arkany fascynujących instalacji technicznych, które Pan Technik zbudował w swoim mieszkaniu. Będziecie grać, muzykować i świetnie się bawić. Zupełnie przy okazji nauczycie się, jak samemu eksperymentować z użyciem technologii. Po oprowadzaniu każdy będzie mógł samodzielnie skonstruować własnego robota na bazie systemu Lo Fi Robot.

Prowadzący:

  • Z wykształcenia pedagog, z pasji prowadzący warsztaty z obszaru oprogramowania muzycznego, form dźwiękowych opartych na użyciu nowych technologii. Obecnie właściciel mobilnej pracowni edukacyjno-warsztatowej CREATIVELAB. Głęboko przekonany, że metoda warsztatowa to sposób na uwrażliwianie i odkrywanie świata przez dzieci i młodzież. Pasjonat zjawisk oczywistych i tych „nieco” bardziej ukrytych.

    pełne bio

  • Projektant, konstruktor, programista audio/video, skrzypek, kompozytor, założyciel „O” (www.o.bzzz.net) - studia specjalizującego się w tworzeniu interaktywnych instalacji multimedialnych, prowadzi warsztaty programowania interaktywnych multimediów, konstruuje instrumenty muzyczne.

    pełne bio

Harmonogram warsztatów:

4 / 07
ZAPISY
5 / 07
ZAPISY
11 / 07
ZAPISY
12 / 07
ZAPISY