3-12 lipca 2015

Mapowanie zapachem

Data

10 lipca, godz.: 12:30-14:00

Lokalizacja: Pomorski Park Naukowo-Technologiczny Gdynia | Budynek IV | Sala F0.28

Zapisy:

miejsc
Konieczne zapisy!

Miejsce:

PPNT Gdynia
Al. Zwycięstwa 96/98

Jak pachnie luksus? Jak za pomocą zapachu powiększyć małą przestrzeń? Czy zapach może uszczęśliwiać tłumy? Czy człowiek potrafi poruszać się w przestrzeni kierując się nosem?

Na te intrygujące pytania poszukamy odpowiedzi podczas warsztatu „Mapowanie przestrzeni zapachem”, który ilustruje możliwość wykorzystania zapachu jako komunikatu w przestrzeni - korporacyjnej, miejskiej i prywatnej. W trakcie warsztatu uczestnicy poznają kody olfaktoryczne, czyli zasady używania sygnałów zapachowych jako elementu komunikowania wartości, a także sposobu na wpływanie na ludzkie emocje i zachowania za pomocą zapachów. Warsztat skierowany jest zarówno do pasjonatów, hobbystów, jak i osób zajmujących się tworzeniem marek, designem, kreowaniem przestrzeni, projektantów, architektów, urbanistów. Warsztat aktywnie angażuje uczestników i ich zmysł powonienia. Wykorzystane zostaną na nim profesjonalne materiały zapachowe z najlepszych źródeł na świecie.

 

 

Prowadzący:

  • Jedyny w Polsce senselier, profesjonalny trener zapachowy, autorka pierwszych niezależnych warsztatów zapachowych, założycielka pracowni Senselier. Ekspert festiwali modowych i konferencji poświęconych designowi (OFF Fashion, Niewidzialny Dizajn, Wroclove Design, Dutch Design Week), aktywna uczestniczka projektów artystycznych (Wielkopolska Rewolucje, Muzeum Etnograficzne w Warszawie), prelegentka wydarzenia medialnego TEDx Conference oraz prestiżowych targów Exsence w Mediolanie . Twórca nowatorskiego programu włączenia zapachu do tworzenia wizerunku osób prywatnych i publicznych.

    pełne bio