3-12 lipca 2015

LO FI ROBOT, czyli konstruowanie robotów

Data

9 lipca, grupa wiekowa 7-9
10 lipca, grupa wiekowa 10-12

Lokalizacja: Pomorski Park Naukowo-Technologiczny Gdynia | Budynek IV | Laboratorium Innowacji Społecznych

ZAPISY poniżej

Miejsce:

PPNT Gdynia
Al. Zwycięstwa 96/98

Na warsztatach będziemy budować proste pojazdy i spróbujemy zaprojektować i zmontować robota pomocnego w domowych obowiązkach. Poznacie przyjaznego i prostego w obsłudze Lo Fi Robota, czyli system do samodzielnego konturowania. Zupełnie przy okazji świetnej zabawy doświadczycie obsługi elektronicznych czujników, programowania oraz konstruowania ruchomych mechanizmów.

Prowadzący:

  • Z wykształcenia pedagog, z pasji prowadzący warsztaty z obszaru oprogramowania muzycznego, form dźwiękowych opartych na użyciu nowych technologii. Obecnie właściciel mobilnej pracowni edukacyjno-warsztatowej CREATIVELAB. Głęboko przekonany, że metoda warsztatowa to sposób na uwrażliwianie i odkrywanie świata przez dzieci i młodzież. Pasjonat zjawisk oczywistych i tych „nieco” bardziej ukrytych.

    pełne bio

  • Projektant, konstruktor, programista audio/video, skrzypek, kompozytor, założyciel „O” (www.o.bzzz.net) - studia specjalizującego się w tworzeniu interaktywnych instalacji multimedialnych, prowadzi warsztaty programowania interaktywnych multimediów, konstruuje instrumenty muzyczne.

    pełne bio

Harmonogram warsztatów:

9 / 07
ZAPISY
10 / 07
ZAPISY