3-12 lipca 2015

Jak stworzyć oryginalną, bezpieczną i zdrową przestrzeń dla dziecka?

Data

11 lipca
12 lipca

Lokalizacja: Pomorski Park Naukowo-Technologiczny Gdynia | Budynek IV | Sala F0.28

ZAPISY poniżej

Miejsce:

PPNT Gdynia
Al. Zwycięstwa 96/98

Podczas warsztatów przedstawimy najczęściej popełniane błędy przy planowaniu i organizowaniu przestrzeni dla dzieci i rodziców oraz wskażemy, co zrobić, aby ich uniknąć. Pokażemy na co zwracać uwagę, aby pokój czy kącik dziecka był nie tylko piękny, designerski czy funkcjonalny, ale pomagał również dbać o zdrowie mamy, taty i dziecka, a do tego spełniał wymogi rodzinnego budżetu. Przedstawimy praktyczne wskazówki dot. przygotowania bezpiecznej i zrównoważonej przestrzeni dla rodziny.

Warsztaty umożliwiają wspólne, praktyczne zaprojektowanie własnej przestrzeni. Rodziców spodziewających się dzieci oraz tych których chcą bawić się wspólnie z dziećmi i wykorzystać zdobytą wiedzę w praktyce zapraszamy do projektowania z naszymi ekspertami. Proponujemy wcześniejsze wymierzenie przestrzeni, którą zamierzają przeznaczyć dla dziecka czy dzieci lub jeśli to możliwe przyniesienie odręcznego rysunku czy nawet planu całego mieszkania bądź domu. Tym którzy nie znajdą czasu lub planu pomożemy go stworzyć na miejscu. Obiecujemy, że po warsztatach wyjdziecie z głową pełną pomysłów. Najciekawsze chętnie nagrodzimy. Podchodzimy do projektowania kompleksowo i pomagamy również znaleźć odpowiednią przestrzeń nawet w przypadku kiedy rodzice jeszcze nie zdecydowali, które pomieszczenia lub kącik przeznaczyć dla dziecka. Zatem: miarki w dłoń i do zobaczenia na warsztatach! Razem zaprojektujemy funkcjonalne, designerskie i zdrowe wnętrza dla dzieciaków i rodziców!

Warsztaty wspólnie z panią Anna Komorowską poprowadzą specjaliści z serwisu wyprawkimeblezabawki.pl
 
Wyprawki Meble Zabawki to miejsce stworzone dla rodziców i przez rodziców z pasji oraz potrzeby pozytywnej inspiracji. Kiedy w naszym życiu pojawia się pierwsze lub kolejne dziecko albo nasza pociecha rośnie jak na drożdżach i ma nowe potrzeby, stajemy przed dylematami i poszukujemy najlepszych odpowiedzi na pytania o to jak: najlepiej przygotować się na nowe i zorganizować przestrzeń dla dziecka oraz siebie. 
 
Pomożemy wyposażyć i zaprojektować pokój czy kącik dziecka aby był nie tylko piękny, designerski czy funkconalny ale pomagał również dbać o zdrowie mamy, taty, spełniając wymogi rodzinnego budżetu. Proponujemy produkty, które zapewnią bezpieczny i zrównoważony rozwój dziecka i powiększającej się rodziny. Pracujemy tylko z najlepszymi dostawcami. Starannie acz subiektywnie dobieramy produkty tak aby zapewnić najlepszy wybór w danej kategorii. 

Na warsztaty zapraszamy rodziców z dziećmi!


 

 

Prowadzący:

  • Od 2013 r. prowadzi własną Autorską Pracownię Architektoniczną A-CONCEPT i specjalizuje się w szczególności w projektowaniu budownictwa energooszczędnego o nowoczesnym designie. Zajmuje się projektowaniem i aranżacją wnętrz oraz rewitalizacją i adaptacjami istniejących obiektów. Wiedzę i doświadczenie zdobywała w pracowni Arcari+Iovino Architects w New Jersey (USA).

    pełne bio

Harmonogram warsztatów:

11 / 07
ZAPISY
11 / 07
ZAPISY
11 / 07
ZAPISY
12 / 07
ZAPISY
12 / 07
ZAPISY
12 / 07
ZAPISY