3-12 lipca 2015

Jak sprzedać swój projekt?

Data

7-8 lipca, godz.: 10:00-18:00

Lokalizacja: Pomorski Park Naukowo-Technologiczny Gdynia | Budynek IV | Sala F0.02

Zapisy:

miejsc
Konieczne zapisy!

Miejsce:

PPNT Gdynia
Al. Zwycięstwa 96/98

Warsztaty „Jak sprzedać swój projekt” mają na celu podniesienie umiejętności projektantów wzornictwa w zakresie prezentacji, negocjacji, podstaw sprzedaży, marketingu oraz etykiety w biznesie. Zaproponowany zakres tematyczny jest ważnym obszarem kompetencji projektantów, a ich rozwijanie może w dużym stopniu wpłynąć na efektywność funkcjonowania w warunkach rynkowych.

Osoby, które wezmą udział w szkoleniu będą mogły zdobytą wiedzę i umiejętności od razu wprowadzić w życie. Praktyczne przykłady wraz z dogłębną analizą potrzeb pozwolą na zastosowanie nowych umiejętności bezpośrednio w pracy. Szkolenia będzie prowadzone metodą interaktywną, przy założeniu, iż 70% czasu poświęcone jest na ćwiczenia praktyczne a nie więcej niż 30% stanowi teoria.

 

 

Prowadzący:

  • Absolwentka Socjologii, Public Relations oraz Szkoły Trenerek i Trenerów Heuresis w Krakowie. Posiada wieloletnie doświadczenie menedżerskie w marketingu, public relations, sprzedaży oraz w zarządzaniu projektami. Przy współpracy z Instytutem Wzornictwa Przemysłowego w Warszawie i Microsoft prowadziła projekt ImagineCup - największy konkurs technologiczny na świecie, Young Design realizowany przy ścisłej współpracy z Uczelniami Wyższymi z całej Polski, posiada doświadczenie w zarządzaniu zespołami zarówno w organizacjach komercyjnych jaki i w jednostkach Badawczo-Rynkowych.

    pełne bio