3-12 lipca 2015

Jak przygotować wyprawkę dla malucha dbając o budżet i zdrowie malucha

Data

8 lipca, godz.: 12:00-14:00 + 14:30-16:30 + 17:00-19:00

Lokalizacja: Pomorski Park Naukowo-Technologiczny Gdynia | Budynek III | Sala G

ZAPISY PONIŻEJ

Miejsce:

PPNT Gdynia
Al. Zwycięstwa 96/98

Spodziewasz się dziecka i chcesz wiedzieć jak najlepiej przygotować się na tę wielką chwilę?

W świecie, który ciągle pędzi i pełen jest pozornie dobrych rozwiązań dla dzieci i rodziców oraz natłoku dobrych rad, to pytanie pozostaje aktualne zarówno dla rodziców pierwszego dziecka jak i tych, którzy spodziewają się kolejnego i chcą przygotować się lepiej lub zorientować się co w trawie piszczy po przerwie. Zajęcia prowadzone są przez specjalistów w dziedzinie designu i zdrowia dziecięcego. Omówimy trendy w designie produktów dziecięcych. Doradzimy jak unikać produktów, które przez swój design, formę i funkcję mogą być niekorzystne dla naszego zdrowia. Na co zwrócić uwagę przygotowując wyprawkę dla malucha i pakując torbę do szpitala. Zajęcia prowadzone są przez praktyków tematu, którzy na codzień pracują z dziećmi i dla dzieci oraz sami są rodzicami. Podzielimy się doświadczeniami profesjonalnie i prywatnie tak aby możliwie najlepiej przygotować Państwa na nowe wyzwania i pokazać jak ułatwiać sobie życie jednocześnie pozostając w zgodzie z domowym budżetem. Pokażemy praktyczne rozwiązania i produkty, które sprawią, że wasza wyprawka będzie nietuzinkowa i oryginalna. Przygotujemy wspólnie listę wyprawkową, którą będą mogli państwo wykorzystać w praktyce.


Warsztaty wspólnie z panią Iwoną Guć poprowadzą specjaliści z serwisu wyprawkimeblezabawki.pl
 
Wyprawki Meble Zabawki to miejsce stworzone dla rodziców i przez rodziców z pasji oraz potrzeby pozytywnej inspiracji.
Kiedy w naszym życiu pojawia się pierwsze lub kolejne dziecko albo nasza pociecha rośnie jak na drożdżach i ma nowe potrzeby, stajemy przed dylematami i poszukujemy najlepszych odpowiedzi na pytania o to jak: najlepiej przygotować się na nowe, spakować torbę do szpitala czy zorganizować przestrzeń dla dziecka i siebie.
 
Wyprawki Meble Zabawki.pl pomagają w doborze pierwszej lub kolejnej wyprawki dla noworodka, a później przedszkolaka czy pierwszoklasisty. Nasze produkty ułatwiają funkcjonalną i estetyczną organizację przestrzeni do karmienia, pielęgnacji i spania. Wszystko aby zachować równowagę między dziecięcymi potrzebami oraz wymaganiami pozostałych domowników.

 

 

 

Prowadzący:

  • Położna dyplomowana z 24-letnim doświadczeniem, magister pedagogiki o specjalizacji edukacja dorosłych i promocja zdrowia. Od 1991 roku prowadzi założoną przez siebie Szkołę Rodzenia, którą ukończyło już ponad 4000 par.

    pełne bio

Harmonogram warsztatów:

8 / 07
ZAPISY
8 / 07
ZAPISY
8 / 07
ZAPISY