3-12 lipca 2015

Herstory - relacje międzypokoleniowe

Data

8 lipca, godz.: 18:00-19:30

Lokalizacja: Pomorski Park Naukowo-Technologiczny Gdynia | Budynek III | Sala F/H

Miejsce:

PPNT Gdynia
Al. Zwycięstwa 96/98

W jaki sposób relacje międzypokoleniowe wpływają na wygląd lokalnych społeczności? Czy konstruktywny dialog między "starszymi", a "młodszymi" jest możliwy?

Wykład ma zadanie poruszyć zagadnienie sieci, które we współczesnym świecie są rzadko zauważane - sieci tworzonych przez relacje międzypokoleniowe. Jak pokazuje doświadczenie, są one wyjątkowym spoiwem społeczności, a ich oddziaływanie wykracza poza poszczególne relacje "starszych" i "młodszych". Wykład będzie zobrazowaniem działań międzypokoleniowych, które rozpoczęły się w Sopocie w 2011 roku i trwają do dziś, a ich skutki zostały zauważone i nagrodzone przez Komisję Europejską.

 

Prowadzący:

  • Absolwent psychologii i kulturoznawstwa KUL. Członek Polskiego Towarzystwa Trenerów Biznesu i Polskiego Stowarzyszenia Terapii przez Sztukę. Współwłaściciel, współzałożyciel i trener w Centrum Rozwoju JUMP, w którym w ramach projektów, szkoleń i konsultacji indywidualnych zajmuje się wspieraniem rozwoju oraz trenowaniem umiejętności potrzebnych do osiągania wysokiej jakości życia - jego specjalizacją są treningi kreatywności i myślenia nieschematycznego oparte o techniki GBL (game-based learning) oraz creative arts therapy. Wykładowca SWPS i ekspert w Centrum Prasowym – stale współpracuje z mediami, popularyzując wiedzę psychologiczną.

    pełne bio