3-12 lipca 2015

Coaching Siecią Zmian

Data

9 lipca, godz. 19:30-20:30

Lokalizacja: Pomorski Park Naukowo-Technologiczny Gdynia | Budynek III | Sala F/H

Miejsce:

PPNT Gdynia
Al. Zwycięstwa 96/98

Świat się zmienia. Świat i organizacje zmieniają się pod wpływem nowych technologii, które sprawiają, że wszystko staje się mniejsze, bardziej ze sobą połączone i od siebie uzależnione.

Wszyscy wiedzą, że czegoś nie da się zrobić, aż znajdzie się taki jeden, który nie wie, że się nie da, i on robi.

Albert Einstein

Globalizacja,  korporacje, wzrost populacji, nowe technologie komunikacyjne,  kurczenie się zasobów naturalnych, zmiany klimatyczne. Ta sytuacja rodzi szansę dla coachów  i stawia przed nimi nowe wyzwania.

Coaching jest zagadnieniem robiącym w ostatnim czasie  zawrotną karierę,  równocześnie wzbudzającym dyskusję w świecie praktyki i nauki. Konsekwencją takiej sytuacji jest wzrastające zainteresowanie koncepcją i praktyką oraz samym pojęciem coachingu. Główne pytanie brzmi: „Jak to co teraz robisz, ma się do tego co chciałbyś osiągnąć i co warto zmienić, żeby osiągnąć to co chcesz?”

R E L A C J A   C O A C H I N G O W A: ciągle i zawsze jesteśmy w relacji z kimś lub czymś, nawiązujemy relacje z ludźmi, których spotykamy i z przedmiotami, które napotykamy na drodze naszego życia. O tym wszystkim i jeszcze innych sprawach związanych z coachingiem będziemy mówić na wykładzie.

 

Prowadzący:

  • Specjalista od skandynawskiego designu. Trener biznesu, coach. Właściciel Firmy Inicjatywa Rozwoju. Inspiruje i wspiera w rozwoju zawodowym i prywatnym. Prowadzi Biznes i Life Coaching Szkolenia dotyczące zarządzania w organizacji Warsztaty rozwoju osobistego Organizuje eventy. Doświadczenie biznesowe: Pomorski Urząd Marszałkowski, Państwowa Straż Pożarna, ZDiZ Gdańsk, Pomarańczowa Przystań Rozwoju, Wydawnictwo BL INFO, Wyższa Szkoła Bankowa, IKEA Sp. z o. o. ,TTS Poland Sp. z o. o. , Aflofarm, SEKA S.A., Dolce Vita, Gdynia Design Days, AP Edukacja, Inkubator Przedsiębiorczości STARTER, Klub Fitness Spójnia, i inne.

    pełne bio