3-12 lipca 2015

Budowanie własnej sieci kontaktów

Data

8 lipca, godz. 19:30-21:00

Lokalizacja: Pomorski Park Naukowo-Technologiczny Gdynia | Budynek III | Sala F/H

Miejsce:

PPNT Gdynia
Al. Zwycięstwa 96/98

Warsztat poświęcony budowaniu własnej sieci kontaktów. Pokażemy, w jaki sposób stworzyć sieć osób/instytucji, z którymi współpracujemy, zadbać o kontakty, a z drugiej strony otworzyć się na networking, stając się częścią sieci. To uniwersalny zestaw umiejętności, który przyspiesza działania i zwiększa ich skuteczność.

Nie jest to sieć osób czy instytucji, którym sprzedajemy swoje usługi, czy produkty. Jest to sieć ludzi, którzy wiedzą dlaczego warto nas polecać dalej, którzy otwierają nam drzwi, przez które przejść już musimy samodzielnie. Sieć, czyli network, to nieodzowny element codziennej pracy i bardzo wydajne paliwo na drodze do osiągania wyznaczonych sobie celów.

Forma: wystąpienie 1h + 30 minut konsultacji dla chętnych

 

 

Prowadzący:

  • Założyciel beginning | creative collaboration agency. Przedsiębiorca prowadzący przedsięwzięcia w myśl idei creative collaboration – współpracy międzysektorowej i międzybranżowej, przy założeniach tworzenia grup projektowych z wyznaczonymi celami oraz granicą istnienia, którą zawsze jest rozwiązanie problemu (osiągniecie celu). Pracował przy budowaniu innowacji lub modelu biznesowego m.in. dla MediaCom Warsaw, HUSH Warsaw, Grupy HANDS, panGeneratora, Grupy FUTU, Stowarzyszenie Komunikacji Marketingowej SAR a także marketingowo dla: Procter&Gamble, ING Bank Śląski, Ford, British American Tobacco.

    pełne bio