3-12 lipca 2015

Biznes w Social Media

Data

7 lipca, godz.: 10:00-14:15

Lokalizacja: Pomorski Park Naukowo-Technologiczny Gdynia | Budynek III | Sala G

Zapisy:

miejsc
Konieczne zapisy!

Miejsce:

PPNT Gdynia
Al. Zwycięstwa 96/98

Program szkolenia „Biznes w Social Media” składa się z dwóch części.

Program szkolenia „Biznes w Social Media” składa się z dwóch części. Pierwsza z nich zawiera w sobie wiedzę, którą powinien posiadać każdy, kto w ogóle rozważa promocję siebie lub swojej działalności w Internecie i mediach społecznościowych. Skierowane jest ono do osób, posiadających swoje niewielkie firmy, dla których działania w wirtualnym świecie są zagadką. Na szkoleniu tym odnajdą się również osoby, które wątpią w celowość działań w mediach społecznościowych, a także te, które wahają się przed wyborem właściwego medium do komunikacji. Druga część szkolenia zawiera praktyczną wiedzę na temat zgodnego z prawem i regulaminami korzystania z tych mediów, w tym charakteru relacji użytkownik-dostawca, praw i obowiązków spoczywających na użytkowniku, zgodnego z prawem zamieszczania treści w udostępnianych materiałach, odpowiedzialności z tytułu naruszenia regulaminów lub praw osób trzecich itp.
 

 

Prowadzący:

  • Absolwentka studiów prawniczych na Uniwersytecie Gdańskim w 2013 r. Przez 13 lat zbierała doświadczenie w sprzedaży B2C i B2B w różnych firmach. Na studiach piastowała stanowisko dyrektora ds. zasobów ludzkich (HR) w grupie lokalnej Gdańsk Europejskiego Stowarzyszenia Studentów Prawa ELSA, gdzie pozyskiwała nowych członków organizacji oraz m.in. organizowała eventy. Od dwóch lat jest profesjonalnym networkerem, dzięki czemu potrafi sprawić, że uczestnicy różnych eventów i konferencji zaczynają ze sobą swobodniej rozmawiać i nawiązywać trwalsze relacje.

    pełne bio

  • Doradca prawny, ekspert w dziedzinie prawa własności intelektualnej i prawa nowych technologii. Założyciel NOVATORIUS Mateusz Woźniak (www.novatorius.pl). Od 2004 roku świadczy usługi doradztwa prawnego oraz usługi szkoleniowe w zakresie szeroko rozumianego prawa własności intelektualnej oraz prawa nowych technologii, w tym dotyczące procesów innowacyjnych

    pełne bio