3-12 lipca 2015

Świat bez krzeseł

Data

6 lipca, godz.: 12:30-14:00

Lokalizacja: Terminal Designu | Plac Kaszubski | Gdynia

Zapisy:

miejsc
Konieczne zapisy!

Miejsce:

Terminal Designu
Plac Kaszubski

Czy wiesz, że krzesło to jeden z najpopularniejszych i najważniejszych przedmiotów w życiu człowieka?

Podczas warsztatów będziemy eksperymentować, bawić się wyobraźnią i zastanowić się, jak wyglądałby świat bez krzeseł, świat, w którym ludzie nie siadają i wszystko robią na stojąco. Jak wyglądałyby kina pełne stojących ludzi, jeżdżenie samochodem, oglądanie filmów w kinie lub w telewizji i jedzenie obiadu z rodziną przy stole? Sprawdzimy to wszystko podczas warsztatów „Świat bez krzeseł”.

UWAGA: Prosimy, by uczestnicy warsztatów zobaczyli wcześniej wystawę „Czym jest design? Krzesła” w Terminalu Designu na placu Kaszubskim.

 

 

Prowadzący:

  • Ilustrator. Projektuje plakaty, okładki płyt i książek, rysuje komiksy. Jego ilustracje znaleźć można w większości polskich magazynów, od wysokonakładowych (Gazeta Wyborcza, Wprost, Zwierciadło, Wysokie Obcasy, Film, Architekrua, Podróże), przez polskie edycje zagranicznych tytułów (Playboy, Max, Newsweek), po bardziej niszowe (Smak, Gaga, K Mag). Sylwetka i ilustracje Patryka zaprezentowane zostały w prestiżowym albumie „Pictographic Index 1” (The Peppin Press 2009) prezentującym najciekawszych, współczesnych rysowników z całego świata.

    pełne bio